شرکت خدماتی نگین پاکان

خدمات شرکت نگین پاکان

خدا را شاکریم پس از 20 سال تلاش و تجربه توانسته ایم با یاری کادری متخصص و حرفه ای جزء شرکت های فعال در زمینه تولید و ارائه تجهیزات نظافت صنعتی وانجام امور خدمات نظافت صنعتی باشیم.

نظافت مکانیزه

شرکت نگین پاکان با بهره گیری از دستگاه های نظافت صنعتی علاوه بر صرفه جویی در زمان و هزینه با سال ها تجربه و کادری مجرب بالاترین کیفیت را در نظافت انواع محیط های سازمانی و بیمارستانی ارائه میکند.

نگهداری و تولید فضای سبز

طراحی و پیاده سازی فضای سبز برای سازمان ها و ارگان ها با توجه به فضای موجود و نگهداری از آن از جمله خدمات شرکت نگین پاکان می باشد.

تامین نیروی انسانی

خدمات تامين نيروی انسانی از نيازهای اساسی تمامی شرکت ها، سازمان ها و ادارات و ارگان ها می باشد. این خدمات از جمله ایاب و ذهاب، تامین نیروی نگهبان، کارگر ساده، تنظیف و نظافت عمومی و… می باشد.

نگهداری و اجرای تاسیسات

تعمیر و نگهداری ساختمان شامل ترمیم موارد خراب، از بین بردن منظم زباله ها، بازرسی ، تعمیر و نگهداری سیستم های الکتریکی ، سیستم های گرمایشی و تهویه مطبوع و سایر خدمات مشابه می باشد.

طبخ و توزیع غذا

طبخ و توزیع غذا برای پرسنل سازمان ها و ادارت و نیز امور تشریفاتی و پذیرایی در جشن ها، همایش ها و سمینار ها از دیگر خدمات شرکت نگین پاکان می باشد.

راهبری امور نقلیه

تخصیص راننده شخصی، اتوبوس و دیگر وسایل حمل و نقل جمعی در جهت برگزاری مناسب ها، اجلاس و گردهمایی ها از جمله خدمات این شرکت در زمینه راهبری امور نقلیه می باشد.

امور فنی مهندسی

انجام کلیه امور فنی و مهندسی از جمله تعمیرات فصلی و سالیانه تاسیسات، نظارت بر ساخت و تهیه تجهیزات و قطعات، تهیه و تنظیم گزارش های مربوطه

نماشویی ( راپل )

نماشویی برج ها و ساختمان های بلند با مجرب ترین نیرو ها و تجیزات از دیگر خدمات این شرکت می باشد.

تجهیز،ساخت ونگهداری اماکن ورزشی

از دیگر خدمات متنوع شرکت نگین پاکان میتوان به تجهیز و ساخت اماکن ورزشی بسته به نیاز سازمان ها اشاره داشت.

برخی از مشتریان نگین پاکان

.گزيده ای از مراکزی که در این سال ها افتخار ارائه خدمات به آنها را داشته ايم

...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...